Shqip-Online.Com

Ketu Bisedohet Shqip...

 
The time now is Sun Mar 26, 2017 8:47 pm
Shqip-Online.Com Forum Index
View unanswered posts
 Forum   Topics   Posts   Last Post 
Rregullat në Forumit !  
No new posts Rregullat në Forum!
Para se të antarësoheni ju lutem lexoni rregullat në Forum!
Moderator LIRIDON_BE
158 159 Sat Mar 25, 2017 10:27 am
luizgrezier View latest post
Informacione & Diskutime te Ndryshme  
No new posts Prezanto veten
Mundesia per tu prezantuar ne forum eshte ketu, thoni dicka reth vetes suaj, mundesish dhe nje pjese se biografise suaj.
Moderator LIRIDON_BE
90 108 Tue Mar 21, 2017 3:33 am
miaowang123 View latest post
No new posts Bisedë e Lirë
Off-Topic / Bisedë e lirë për të gjithë. Bisedo për gjithçka që dëshiron (duke ju përmbajtur rregullave)....
Moderator LIRIDON_BE
20 20 Fri Dec 30, 2016 8:14 am
miaowang123 View latest post
No new posts Pytje & Përgjigjije
Këtu do të gjeni përgjigjet e pyetjeve dhe shqetësimeve që ne kemi hasur me shpesh nga vizitorët. Nëse jeni kureshtarë ose keni një pyetje lexoni këtë forum para se të na bëni pyetjen pasi mund të gjeni nje përgjigje.
Moderator LIRIDON_BE
54 54 Wed Mar 22, 2017 6:40 am
miaowang123 View latest post
No new posts Reklamoni WebFaqen tuaj
Këtu mund të reklamoni WebFaqen tuaj...
Moderator LIRIDON_BE
63 65 Thu Mar 23, 2017 5:35 am
miaowang123 View latest post
Toolbox  
No new posts WareZ
Në kët forum prezentohen programe të ndryshme apo linqe te ndryshme siq http/ftp etj. ketu mundeni të gjeni programet e plota me licens por dhe mundeni të kerkoni se qfare ju nevoitet juve...
Moderator LIRIDON_BE
54 54 Sat Mar 25, 2017 10:32 am
luizgrezier View latest post
No new posts Lojra ¬ Games
Këtu mundei te bisedoni dicka mbi lojra dhe te pyteni per lojra.
Moderator LIRIDON_BE
22 22 Tue Feb 28, 2017 3:00 am
miaowang123 View latest post
Muzik !  
No new posts Muzik Shqip!
Këtu mundeni te kerkoni keng ne gjuhen shqipe qe ju deshironi a po keni ndonjë keng qe sun e gjeni dhe tani mundem te ju ndihmojm dhe ne ne kerkesen e kenges qe kerkoni!
Moderator LIRIDON_BE
102 104 Tue Feb 14, 2017 3:03 am
miaowang123 View latest post
No new posts Muzik e Huaj!
Këtu mundeni te kerkoni keng ne gjuh te huaj qe ju deshironi a po keni ndonjë keng qe sun e gjeni dhe tani mundem te ju ndihmojm dhe ne ne kerkesen e kenges qe kerkoni!
   
32 34 Mon Mar 06, 2017 3:53 am
miaowang123 View latest post
Biseda Mbi WebDesign.  
No new posts Templates
Në kët forum ju lutem postoni gjitha templatet/paraqitjet për scripte/softuer të ndryshme siq jan p.s vbulletin,phpnuke,phpbb,ipb etj.
Moderator LIRIDON_BE
16 16 Sat Feb 25, 2017 5:24 am
miaowang123 View latest post
No new posts Dizajne nga JU
Shpalosni kreativitetin tuaj në këtë temë. Vendosni kreacionet tuaja dhe tregoni talentin në lëminë e fotografisë.
Moderator LIRIDON_BE
27 27 Fri Mar 03, 2017 3:20 am
miaowang123 View latest post
Chat Programe  
No new posts MSN Messenger
MSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni gjitha këtu a po nese ju keni deshir te pyteni ju lutem këtu postimet...
Moderator LIRIDON_BE
19 22 Sat Mar 18, 2017 2:20 am
miaowang123 View latest post
No new posts Yahoo Messenger
Forumi për Yahoo messenger dhe per programme e triks të Yahoo... postoni këtu...
Moderator LIRIDON_BE
1 1 Tue Jan 16, 2007 9:51 pm
KHG View latest post
No new posts Skype, AOL, AIM, ICQ
mundeni te beni biseden mbi keto klientet qe kemi shkruar dhe mundeni te shkruani problemet e juaj qe keni.
Moderator LIRIDON_BE
0 0 No Posts
All times are GMT
Who is Online
Who is Online Our users have posted a total of 686 articles
We have 322 registered users
The newest registered user is luizgrezier
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Most users ever online was 28 on Tue Dec 22, 2009 9:17 pm
Registered Users: None
This data is based on users active over the past fifteen minutes
Our blacklist
Log in
Username:    Password:      Log me on automatically each visit    

New posts New posts    No new posts No new posts    Forum is locked Forum is locked


© 2007-2008 Informe.com. Get Free Forum Hosting
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
 :: 
design by HTML WEBOLDAL RETRO + KMF